Skrydis parasparniu Panevėžyje

Ar galėtumėte atsispirti pagundai pamatyti po kojomis apie trečdalį Lietuvos teritorijos? Geriau vieną kartą pačiam pajusti skrydžio skonį, nei dešimt kartų išgirsti apie tai pasakojant draugus!

Kviečiame Jus į nepamirštamą, kvapą gniaužiantį skrydį virš Panevėžio. Išvyskite savo namą, kiemą, gatvę, mėgstamą parkelį ar ežerą iš paukščio skrydžio, apžvelkite savo pasaulį, kuriame gyvenate, viską aprėpiančiu žvilgsniu! Pasinaudoję šiuo neišdildomus įspūdžius žadančiu pasiūlymu, parasparniu skrisite maždaug 5-15 minučių. Priklausomai nuo oro sąlygų, pakilsite į 250-500 m aukštį.

Skrisite dviviečiu parasparniu drauge su patyrusiu instruktoriumi, tad baimintis tikrai nėra ko. Jums tereikia pasirūpinti patogia apranga, gera nuotaika ir truputėliu drąsos, o toliau - nepaprastas, žadą atimantis skrydžio ir laisvės pojūtis bei nuostabūs, po kojomis lekiantys vaizdai.

Smalsu, kaip veikia parasparnis? Parasparnis išsipučia nuo oro, nuo pasipriešinimo su juo jėgos ir įgauna sparno formą kaip lėktuvo. Viršutinė sparno briauna yra ilgesnė, oras pasiskirsto per sparno plotį ir dėl to atsiranda keliamoji jėga.

Išdrįskite nors kelioms minutėms atsiplėšti nuo žemės ir nevaržomai skristi, patikrite laisvės ir svaiginančio aukščio pojūtį! Išpildykite savo vaikystės svajones arba padovanokite nepamirštamą dovaną savo draugams!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detalesnė informacija:
Tel.nr 8 699 24528
E-mail.: marius@u-turn.lt
Skype.: Termik